נכס עם ממ״ד
2,699,000 ₪

שמואל שרירא

נכס עם ממ״ד

דירה, רביבים, גני ראשון, ראשון לציון

5חדרים
קומה1/7
117מ״ר

למכירה - דירת 5 חדרים מרווחת עם 2 מרפסות וחניות במיקום מצוין! דירת 5 חדרים גדולה ומוארת, עם חללים נוחים ותחושת מרחב אמיתית. מתאימה במיוחד למשפחה שמחפשת איכות חיים בסביבה נעימה ושקטה. הדירה כוללת: שתי מרפסות שמש ממ"ד שתי חניות פרטיות (אחת מקורה) חדרים גדולים ומרווחים סלון נעים עם יציאה למרפסת. מיקום מצוין בשכונה מתפתחת עם אופי משפחתי. בקרבת בתי ספר, קופת חולים, חנויות ועוד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
117 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
2
מחיר למ"ר
23,068 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,349,500 ₪
2,699,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,937 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,349,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57196441פורסם ב22/03/26