נכס עם ממ״ד
4,480,000 ₪

אמנון ליפקין שחק 1

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת הדר, גבעת שמואל

6חדרים
קומה22/24
160מ״ר

פרויקט של אלקטרה מגורים במיקום הטוב ביותר בשכונת רמת הדר החדשה בגבעת שמואל. הפרויקט כולל מגדל מגורים יוקרתי שעוצב ע"י האדריכל אילן פיבקו בן 22 קומות עם 80 יח"ד עם מפרט פרימיום שמותאם למשפחות. הבניין כולל אזור פיתוח ירוק וחללי לייף סטייל: עמדות עבודה שיתופיות, קולנוע, מועדון דיירים עם מטבח ושירותים ועמדות פלייסטיישן. נשארו דירות אחרונות 5-6 חדרים בתנאי מימון מיוחדים 20/80 ופטור מדד. אכלוס בעוד שנה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
2
מחיר למ"ר
28,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,240,000 ₪
4,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,515 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,240,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74791593פורסם ב08/02/26