נכס עם ממ״ד
2,070,000 ₪

בר אילן 27

נכס עם ממ״ד

דירה, כפר אברהם, פתח תקווה

3חדרים
קומה2/2
75מ״ר

בשכונת כפר אברהם השקטה כ10 ד מכביש 6, 5 ד מכביש 5 דירת 3 חדרים 75 מ"ר 2 מרפסות שאחת סוכה שלמעלה מ25 מטר אפשרות להרחבה שלמעלה מ30 מטר(גלריה) 2 מחסנים תת קרקעיים וחניה תת קרקעית כניסה תוך חודשיים לא בשבת!!! ללא תיווך- מתווכים נא לא להתקשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
27,600 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,035,000 ₪
2,070,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,320 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,035,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76554936פורסם ב13/05/26