נכס עם ממ״ד
2,860,000 ₪

התורמוס

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית ראשון, ראשון לציון

4חדרים
קומה3/8
102מ״ר

חדש למכירה 4 חדרים כחדשה בשכונת קרית ראשון המבוקשת במערב החדש ראשון לציון פונה לנוף פתוח וירוק מיקום אסטרטגי וקרוב לכל בבניין בוטיק חדיש ומטופח 2 דירות בקומה!! דירת 4 חדרים 102 מ' משתרעת על חצי קומה מרפסת שמש קומה 3 מתוך 8 מעלית מרווחת ממ"ד גדול וחדרים מרווחים יחידת הורים מפנקת עם חדר ארונות מחסן פרטי מסודר עם מדפים חניה בטאבו 3 כיווני אויר, צפון מערב ודרום

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
102 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
28,039 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,430,000 ₪
2,860,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,351 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,430,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57006718פורסם ב19/05/26