נכס עם ממ״ד
2,995,000 ₪

קרית אונו

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה6/7
123מ״ר

במיקום פנימי, שקט וירוק, דירה חדישה בקומה גבוהה בפרוייקט בוטיק, בתכנון פונקציונלי מעולה. בתוספת מחסן וחניה. הדירה מוארת ומאוורת עם נוף פתוח שלא ייחסם. 2 דירות בקומה בלבד. איזור איכותי, פסטורלי ומרכזי. בסמיכות לפארק שטרן, שכונת רימון וסביון במרחק הליכה קצרה למוסדות חינוך, מרכזי מסחר, פארקים ירוקים, צירי תנועה מרכזיים. זמינה לאכלוס מיידי אידיאלית למשפחות וגם להשקעה. מדובר בדירה הטובה בפרוייקט!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
109 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
24,349 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,497,500 ₪
2,995,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,698 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,497,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75688288פורסם ב16/02/26