בלעדיותמקלט במרחק 76 מ׳
3,650,000 ₪

בורוכוב 3

בלעדיותמקלט במרחק 76 מ׳

דירה, נתניה

5חדרים
קומה22/24
145מ״ר

למכירה בבלעדיות ע"י האחים סיני - ברחוב בורכוב בפרויקט המבוקש של אפריקה ישראל ! במיקום מעולה ובמרחק הליכה לים ולמרכזי קניות ! מיניפנטהאוז מפואר 5 חדרים כ-145 מ"ר + מרפסת שמש מפנקת כ-22 מ"ר עם נוף מטריף ! בנוסף יש 2 חניות בטאבו + מחסן גדול. בניין חדיש *התמונות עם הדמיה AI של רהיטים להמחשה אך הדירה ריקה ומוכנה לאכלוס מיידי. יש מפתחות במשרד ! עסקה פצצה למגורים !!! דירות למכירה בנתניה זה האחים סיני...

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
24
חניות
2
מחיר למ"ר
25,172 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,825,000 ₪
3,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,381 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64450137פורסם ב05/02/26