בלעדיותמקלט בניין
2,990,000 ₪

סוקולוב

בלעדיותמקלט בניין

דירה, הדר, רמת השרון

4חדרים
קומה2/3
91מ״ר

למכירה בשכונת הדר ברמת השרון, לוקיישן מעולה קרוב להכל. דירת 4 חדרים כ100 מטר, עורפית שקטה ומוארת. עם יחידת הורים מסודרת. בבניין עם לובי משופץ, מעלית ומקלט מסודר. בנוסף פוטנציאל השבחה עתידי בשלבי חתימות עם יזם. חניה עם שער חשמלי לדיירי הבניין.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
32,857 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51869539פורסם ב10/05/26