מקלט בניין
2,600,000 ₪

דב הוז 15

מקלט בניין

דירה, מעוז, כפר סבא

3חדרים
קומה5/6
80מ״ר

למכירה ללא תיווך , דירת 3 חדרים 80 מ"ר בשכונה שקטה בניין שקט ודיירים נוחים קומה 5 עם מעלית ומקלט בבניין 3 חדרים גדולים ומוארים 2 חדרי שירותים ואמבטיה מטבח מרווח ומרפסת שירות חנייה בבניין (הסדר דיירים נוח ומסודר עם שער חשמלי) מיקום מבוקש מאוד: מרחק הליכה קצר מקניון ערים ומביה"ח מאיר סביבה משפחתית עם גני ילדים ובתי ספר נגישות שיא יציאה מהירה לכביש 531 ולכביש 4 שווה להגיע לראות

פירוט ריהוט:
יש ריהוט שניתן להשאיר כגון: ספה, שולחן אוכל, מזנון ועוד.. בנוסף יש בחדרים ארונות שניתן להשאיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
32,500 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,300,000 ₪
2,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,683 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,300,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85846890פורסם ב15/05/26