נכס עם ממ״ד
8,990,000 ₪

הדר

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי, רמת השרון

6חדרים
קרקע
290מ״ר

למכירה בית מקסים סמוך לחורשה ברובע הדר. הבית בנוי כ-230 מ"ר ויושב על מגרש של 290 מ"ר, פינתי וגבוה. עבר שיפוץ יסודי לפני 20 שנה, מאוד שמור. מרווח, תקרות גבוהות בסלון (חלל כפול), מרתף עם כניסה נפרדת. מאסטר הורים בגודל 2 חדרים פלוס שני חדרי ילדים עם אפשרות להוספת עוד חדרי שינה. גג פתוח עם אפשרות להוספת מאסטר נוסף. פסטורלי, קרוב לכל מוסדות החינוך ומושלם למשפחות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
230 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
31,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,495,000 ₪
8,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏23,107 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46333441פורסם ב19/03/25