נכס עם ממ״ד
2,200,000 ₪

קנדלר 40

נכס עם ממ״ד

דירה, אפרים, רחובות

4חדרים
קומה1/7
90מ״ר

ללא תיווך! דירת 4 חדרים חזית פלוס ממד מעלית ומרפסת שמש בשכונת אפריים 5 דקות הליכה ברגל לקניון ליד בית ספר קציר דירה קומה ראשנה משופצת מהיסוד חשמל ואינסטלציה חדשים מזגן בכול חדר של תדיראן כיור נירוסטה של בלאנקו ארון הזזה בהתאמה 2 שירותים מטבח שחור בהתאמה עם טריקה שקטה מחסן בשותפות עם אחד השכנים שכונה שקטה עם המון חניה הזדמנות מצויינת למי שמכיר את רחובות פשוט להיכנס עם תיקים בלי להשקיע אגורה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
94 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
24,444 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52808480פורסם ב20/05/26