נכס עם ממ״ד
2,599,000 ₪

ציפורה טוב

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה יהודה, רחובות

4חדרים
קומה15/18
105מ״ר

למכירה בצפון העיר רחובות בשכונת נווה יהודה המבוקשת. מרפסת שמש מפנקת 14 מ"ר המשקיפה לווילות השכונה, כיווני אוויר מצוינים יחידת הורים כוללת חדר רחצה, לובי מפואר 3 מעליות, מרחק הליכה קצר מהפקולטה לחקלאות ומכון ויצמן, בתי ספר איכותיים, נגישות וקרבה לכל מקום בעיר, חובה לראות!

קומות בבניין
18
חניות
1
מחיר למ"ר
24,752 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,299,500 ₪
2,599,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,680 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,299,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81820261פורסם ב01/12/24