נכס עם ממ״ד
2,490,000 ₪

שושנה דמארי 12

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית האמנים, מצליח, רמלה

4חדרים
קומה4/9
98מ״ר

קומה 4 מתוך 9 4 חדרים מרווחים 98 מ"ר בנוי חכם מרפסת 14 מ"ר עם נוף פתוח לפארק משופצת מהיסוד – סטנדרט של בית מלון בלב השכונה חניה בטאבו פינוי מיידי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
25,408 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,245,000 ₪
2,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,400 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,245,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43210903פורסם ב07/09/25