נכס עם ממ״ד
2,510,000 ₪

א' / צפון מזרח העיר

נכס עם ממ״ד

דירה, רחובות

3חדרים
קומה4/7
97מ״ר

למכירה במיקום מרכזי ומבוקש דירת 3 חדרים מעוצבת אדריכלי ומרווחת. סלון פתוח, מטבח משודרג ו עם שטחי אחסון רבים, מקום מוגדר לפינת האוכל, חדר רחצה, חדרים נוחים ונעימים. דירה מאווררת ושקטה, כניסה מיידית.

קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
25,876 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,255,000 ₪
2,510,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,451 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,255,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

91568753פורסם ב28/12/25