נכס עם ממ״ד
2,990,000 ₪3,090,000 ₪

שדרות יצחק שמיר

נכס עם ממ״ד

דירה, צריפין החדשה, באר יעקב

5חדרים
קומה9/18
144מ״ר

דירת 5 חדרים גדולה ומרווחת כ127 מטר+ מרפסת של 17 מטר 2 חניות נפרדות (לא עוקבות) ומחסן. קומה 9 מתוך 18. מהפרויקטים הטובים של השכונה. יחידת הורים ויחידת מתבגר סורגים ורשתות.. מזגנים נפרדים ביחידת הורים ובחדר מתבגר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
127 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
2
מחיר למ"ר
20,763 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73972416פורסם ב21/11/25