מקלט במרחק 33 מ׳
1,590,000 ₪

ירמיהו 5

מקלט במרחק 33 מ׳

דירה, רמת ידין, נתניה

3חדרים
קומה1/4
62מ״ר

פגז למשקיעים!פינוי בינוי עתידי! נכללת בפרוייקט במתחם מס' 5 מטעם העירייה. אין דירות כאלה באזור בניין בודד-לא רכבות דרום מערב-שטופת שמש יפהפייה!מושקעת מאוד עברה שיפוץ יסודי כולל אינסטלציה וחשמל מטבח משודרג וגדול!ריצוף!מזגנים כל הבית מקלחת ושירותים חדשים להיכנס ללא צורך בהוצאות שיפוץ זכויות בניה נוספות להרחיב את הבית ולהגדיל את התמורה בפינוי בינוי מושכרת לדיירת שרוצה להישאר ניתן להשכיר 4000-4500 שח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
25,645 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?795,000 ₪
1,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,087 ‏₪
סה״כ הלוואה‏795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

98540801פורסם ב28/01/21