נכס עם ממ״ד
3,990,000 ₪

הוד השרון

נכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קומה1/9
144מ״ר

דירת 5 חדרים ענקית 144 בנוי + 12 מרפסת בניין בן 7 קומות חלל אירוח ענק מטבח של "זיו" ענק, מלא מקומות אחסון, מזגן מיני מרכזי 2 חניות נפרדות כיווני אוויר דרום ומערב מרחק הליכה מכיכר מגדיאל בקרבת גני ילדים, חטיבת ראשונים, מרכז מסחרי פירוט ריהוט:ארונות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
144 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
27,708 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,995,000 ₪
3,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,255 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83930782פורסם ב11/11/25