נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

היוגב 1

נכס עם ממ״ד

דירה, וואלי, העמק, נס ציונה

4חדרים
קומה3/4
100מ״ר

דירה יפה ונעימה במיקום מעולה במרכז השכונה, מרפסת גדולה עם נוף פתוח. קרובה לגני ילדים ולגן משחקים. יחידת הורים עם חדר רחצה ומזגן. מאווררים בכל החדרים. ארונות בכל החדרים. אופציה להשאיר ריהוט וחלק מהמכשירי חשמל לפי דרישה.

פירוט ריהוט:
ארונות בחדרים, ריהוט בסלון, שולחן אוכל, מכשירי חשמל

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
32,000 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43743021פורסם ב21/05/26