מקלט בניין
2,290,000 ₪2,550,000 ₪

שבדיה

מקלט בניין

דירה, המרכז השקט / מרכז העיר, פתח תקווה

4חדרים
קומה2/3
93מ״ר

למכירה בבלעדיות!!! במרכז השקט/כפר גנים א ברחוב שבדיה המבוקש, ביניין קטן , 3 קומות עם 6 דיירים בלבד. למכירה דירת 4 חדרים משופצת , חזית . קומה 2 , יש מעלית וחניה בטאבו . 93 מ"ר. 3 כיווני אוויר , מזרח דרום צפון. פינוי יוני 2026. (למי שמחפש 2 דירות סמוכות אחת מול השניה, באותה קומה, דירת 3 חד + דירת 4 חד, אז יש אפשרות במקרה הזה)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
93 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
24,623 ₪
תאריך כניסה
30/06/26

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,145,000 ₪
2,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,886 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,145,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46789924פורסם ב26/02/25