נכס עם ממ״ד
2,990,000 ₪

שוהם

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה2/4
110מ״ר

למכירה בבלעדיות דירת 4 חדרים בשכונת היובלים שוהם שטח הדירה כ 110 מ"ר, קומה 2 ללא מעלית, שלושה שירותים ושני חדרי רחצה, יחידת הורים גדולה ומרווחת, חדר שירות מרווח במיוחד בגודל של חדר נוסף, אפשרות להרחבה של כ 15 מ"ר נוספים. דירה שמורה ומוארת, מתאימה במיוחד למשפחות המחפשות איכות חיים במרכז שוהם. מיקום מבוקש בשכונת היובלים, קרוב לגני ילדים, בתי ספר ומרכזי קניות. לפרטים נוספים, דגנית בלחסן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
27,181 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45170295פורסם ב07/09/25