בלעדיותמקלט במרחק 354 מ׳
1,650,000 ₪

ליאון רייך 11

בלעדיותמקלט במרחק 354 מ׳

דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה

2.5חדרים
קומה3/3
49מ״ר

חדש למכירה לפני אישור תבע! לאון רייך 11, צפון העיר נתניה. דירת 2.5 חדרים בקומה 3, כ 49 מ"ר. הדירה חתומה לפינוי בינוי עם חברת אזורים, כולל הערת אזהרה. במסגרת הפרויקט צפויה להתקבל דירה חדשה של כ-61 מ"ר הכוללת: מרפסת כ15 מ"ר, ממ"ד, חניה. הזדמנות מצוינת לרכישה עם פוטנציאל השבחה משמעותי בעתיד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
33,673 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?825,000 ₪
1,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,241 ‏₪
סה״כ הלוואה‏825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49011888פורסם ב17/05/26