בלעדיותמקלט בניין
1,760,000 ₪

תרמ"ב 5

בלעדיותמקלט בניין

דירה, רמב"ם, ראשון לציון

3חדרים
קומה6/8
81מ״ר

נכס מספר: 26804, במרכז ראשון לציון דירת 3 חד' בגודל 80 מ"ר, מעולה להשקעה, בקומה ה-6 עם מעלית. לדירה יש חניה מקורה בטאבו, מקלט מסודר בבניין. הדירה קרובה מאוד למרכז העיר, לתחבורה ציבורית ומקומות בילוי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
21,728 ₪
תאריך כניסה
01/12/26

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?880,000 ₪
1,760,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,524 ‏₪
סה״כ הלוואה‏880,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62726212פורסם ב24/05/26