נכס עם ממ״ד
2,780,000 ₪

רוטשילד 166

נכס עם ממ״ד

דירה, המרכז השקט / מרכז העיר, פתח תקווה

4חדרים
קומה8/10
108מ״ר

למכירה דירת 4 חדרים חדשה, לכניסה מיידית, בבניין חדש ומטופח, קומה שמינית, 3 כיווני אויר, מרפסת שמש, נוף פתוח, ממ"ד, מטבח קבלן משודרג כולל כיור כפול, מזגן מרכזי תדיראן, חניה מקורה, מעלית שבת, מתווכים נא לא להתקשר !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
108 מ״ר
קומות בבניין
10
חניות
1
מחיר למ"ר
25,740 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,390,000 ₪
2,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,145 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,390,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48113784פורסם ב21/05/26