בלעדיותמקלט בניין
2,320,000 ₪

רוטשילד

בלעדיותמקלט בניין

דירה, נס ציונה

3חדרים
קומה1/5
73מ״ר

למכירה: דירת 3 חדרים מהממת בלוקיישן מנצח על רוטשילד! מחפשים דירה משופצת, מרווחת ובמחיר מצוין במרכז העניינים? זו הדירה שלא תרצו לפספס. מה מחכה לכם בדירה: שיפוץ יסודי ומוקפד מהיסוד מטבח מודרני ומעוצב סלון גדול ומואר, 2 חדרי שינה גדולים ונוחים שאחד מהם עם ארון קיר ענק, 4 מזגנים מפוצלים , חדר רחצה ושירותים + יחידת שירותים נוספת, חניה מקורה בטאבו - יתרון ענק באזור, דירה נדירה בשוק, במחיר מעולה !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
73 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
31,780 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,160,000 ₪
2,320,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,963 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,160,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42183281פורסם ב19/05/26