נכס עם ממ״ד
4,650,000 ₪

נווה זמר

נכס עם ממ״ד

דירה, רעננה

5חדרים
קומה1/6
131מ״ר

חדש! למכירה בבלעדיות דירת 5 חדרים מהממת, בתכנון מושלם ומדוייק, בעיצוב אדריכלי מוקפד. 131 מר נטו, של מרחב ציבורי גדול ומושלם לאירוח. מטבח יוקרתי ומאובזר, אי גדול מחופה דקטון, הכולל מקומות ישיבה ואחסון. יחידת הורים גדולה עם חדר ארונות. חדר משפחה. מרפסת 14 מר הצופה לנוף פתוח. שלושה כיווני אוויר, אין קירות משותפים עם דירות אחרות, סורגים שקופים, רשתות, נגרות מלאה בדירה, שתי חניות, מחסן, ועוד הפתעות..

פירוט ריהוט:
נגרות בכל הדירה, פרקט, סורגים שקופים, ארונות בילד אין, גופי תאורה, מאווררי תקרה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
35,496 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,325,000 ₪
4,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,952 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82148691פורסם ב10/05/26