נכס עם ממ״ד
4,850,000 ₪

אברמוביץ'

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, ראשון לציון

6חדרים
קומה9/9
160מ״ר

חדש למכירה בבלעדיות דירת דופלקס גג חדישה ומיוחדת בלב העיר בסמוך להיכל התרבות 6 חדרים בחלוקה נכונה ונוחה למגורים . מעלית פנימית לדירה למפלס העליון מ"ש 12 מ"ר מפלס תחתון + 3 חדרים שינה ( מאסטר), ממ"ד. 2 חדרים במפלס העליון , מטבח מאובזר וגג גדול ומפנק נוף פתוח 2 מעליות 3 חניות בטאבו בחניון תת קרקעי , מחסן .

פירוט ריהוט:
המשרד המוביל בעסקאות יד 2 ע"פ מדרג המתווכים ב5 השנים האחרונות. מעונין לדעת בכמה להוציא את הנכס שלך למכירה? תפנה למומחים שלנו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
160 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
3
מחיר למ"ר
30,312 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,425,000 ₪
4,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,466 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46115376פורסם ב25/11/24