מקלט במרחק 186 מ׳
3,850,000 ₪

הרצל

מקלט במרחק 186 מ׳

דופלקס, ב' / צפון מערב העיר, רחובות

5חדרים
קומה8/8
116מ״ר

נכס מספר: 35779, חדש חדש למכירה!! בצפון רחובות במיקום מושלם- דופלקס 5 חדרים - 116 מטר + 2 מרפסות. מרפסת יציאה מהסלון כ-12 מטר + מרפסת במפלס העליון כ-31 מטר. בין מכון ויצמן והפקולטה לחקלאות.בקרבת הרכבת ומקומות הבילוי. בניין בן 28 דירות,במחירים אטרקטיביים, מפרט טכני עשיר. חניה ומחסן לכל דירה + חניון תת קרקעי. ערבות בנקאית כנגד כל תשלום - ללא עמלת תיווך. לפרטים אבי זכיין אנגלו סכסון רחובות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
33,189 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,925,000 ₪
3,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,896 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83904370פורסם ב31/12/25