מקלט במרחק 284 מ׳
2,150,000 ₪

שדרות בנימין

מקלט במרחק 284 מ׳

דירה, מרכז העיר דרום, נתניה

4חדרים
קומה4/5
110מ״ר

דירת 4 חדרים יפייפיה משופצת באופן יוקרתי. חדר הורים ענקי ! מטבח חדש. כניסה מיידית. מרחק הךיכה קצר ממרכז העיר, מהים והטיילת. באזור מוסדות חינוך ותחבורה ציבורית. בבניין יש מקלט. חובה לראות !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,545 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,075,000 ₪
2,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,526 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81932456פורסם ב18/02/26