נכס עם ממ״ד
14,000,000 ₪

אהוד מנור 18

נכס עם ממ״ד

דופלקס, עיר ימים, נתניה

5חדרים
קומה15/18
280מ״ר

עיר ימים נתניה – דופלקס קו ראשון לים | בבלעדיות שכונת עיר ימים דירת דופלקס יוקרתית • למכירה בבלעדיות • קו ראשון נצחי לים • עיצוב אדריכלי ע"י פיצו קדם • רמת גמר מהגבוהות ביותר • דירת 5 חדרים • 240 מ"ר בנוי • 70 מ"ר מרפסת עם נוף פתוח לים • 2 חניות פרטיות • מחסן • מיקום פרימיום מהמבוקשים בישראל שחר לוי - שיווק נכסים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
280 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
2
מחיר למ"ר
50,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?7,000,000 ₪
14,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏35,984 ‏₪
סה״כ הלוואה‏7,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79364318פורסם ב09/11/22