מקלט בניין
2,700,000 ₪

הרב אברהם יצחק הכהן קוק 53

מקלט בניין

דירה, הר שלום, בני ברק

3חדרים
קומה3/3
90מ״ר

למכירה, ללא דמי תיווך, בב"ב ברח' הרב-קוק, דירת 3 חדרים ענקית+ הול ופינת אוכל שטח נטו כ-90 מ"ר מטבח מחודש קומה 3 מתוך 3 קומות 3 כיווני אויר: צפון, מערב ודרום. 2 מרפסות סגורות שניתן לצרף לחדרים. מעלית, מקלט בבנין מיקום שקט ומרכזי, קרוב לרחוב בן-גוריון, לכניסה לשלישות ברמת-גן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
30,000 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,350,000 ₪
2,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,940 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,350,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59543035פורסם ב04/02/26