נכס עם ממ״ד
6,000,000 ₪

פשוש 9

נכס עם ממ״ד

דירה, רמות מנחם, הוד השרון

5חדרים
קומה14/18
264מ״ר

למכירה ללא תיווך דירת 6 חדרים שהוסבה ל 5 חדרים (ניתן להחזיר בחזרה ל 6). בפשוש 9, צמוד לבית ספר רבין, גני ילדים, קניון,ספורטן. דירה גדולה שבנויה על כל החלק הקדמי של הבניין. מטבח סמל+ נגרות, פרקט בחדרים , ארונות בכל החדרים בנגרות, נוף פתוח 3 כיוונים מזרח צפון ומערב. יש לדירה 2 מרפסות גדולות, אחת בסלון והשניה ביציאה מחדר שינה הורים. חימום מים בגז כולל מכשיר הדירה ריקה פנויה לכניסה מיידית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
210 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
2
מחיר למ"ר
22,727 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,000,000 ₪
6,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,422 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67083353פורסם ב10/05/26