נכס עם ממ״ד
2,049,000 ₪2,090,000 ₪

משה לוי

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות שמיר, רמלה

3חדרים
קומה15/16
80מ״ר

3 חדרים מושלמת בפרוייקט של שרבט חלל סלון גדול, עם יציאה למרפסת 12 מטר נוף פתןח עם סגירת חורף הקות מים חשמל וגז ,פינת אוכל מוגדרת, מטבח גדול+חדר שירות צמוד מיזוג מיני מרכזי + עילי בממד תריסים חשמליים, דוד שמש 2 חניות+ מחסן צמוד, פינוי גמיש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
16
חניות
2
מחיר למ"ר
25,612 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,024,500 ₪
2,049,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,266 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,024,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48034921פורסם ב15/12/25