מקלט בניין
2,830,000 ₪

מקס נורדאו 17

מקלט בניין

דירה, ג' / מרכז מזרח העיר, רחובות

4.5חדרים
קומה3/6
105מ״ר

למכירה מפרטי **ללא תיווך**, דירת 4.5 חדרים, 3 כיווני אוויר, עברה שיפוץ מקיף לפני 3 שנים: אינסטלציה וחשמל חדשים, עיצוב פנים פונקציונלי ומושקע, פרקט איכותי בכל הבית. דוד שמש, מזגנים בכל החדרים, יחידת הורים מרווחת. מטבח גדול מנגר פרטי עם שיש אבן קיסר. בניין מטופח עם מעלית ומקלט גדול ומסודר. חניה בטאבו צמודה לכניסה לבניין, שכנים מעולים ואווירה קהילתית. הדירה מוכנה למגורים ללא צורך בהשקעה בשיפוץ כלל.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
26,952 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,415,000 ₪
2,830,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,274 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,415,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43681767פורסם ב16/05/26