בלעדיותנכס עם ממ״ד
850,000 ₪

ד"ר נתן בירנבוים 37

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, נווה אחיעזר א', בני ברק

2חדרים
קומה1/4
30מ״ר

דירת 2 חדרים משופצת ומרוהטת באופן מלא, ממ"ד ! טאבו משותף קומה נמוכה ונוחה לשבתות וחגים

מ״ר בנוי
30 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
28,333 ₪

היסטוריית שווי הנכס

58402754פורסם ב24/03/26