נכס עם ממ״ד
6,480,000 ₪

הצדף

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', נווה ים, ראשון לציון

6חדרים
קרקע
250מ״ר

חדש למכירה בשכונת נווה ים המבוקשת דו משפחתי משופץ מהיסוד ומרווח על מגרש 250 מ"ר בנוי כ209 מ"ר כולל מרתף עם יחידת דיור. 4 חדרי שינה כולל סוויטת הורים, גינה גדולה, מטבח דה קוצינה ומיזוג תאדירן. מרתף 54 מ"ר עם שירותים ומקלחת. נכס איכותי ומושקע ברמה גבוה ומבוקש למשפחות שמחפשות מרחב ונוחות. פינוי בעוד כשנה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
209 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
25,920 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,240,000 ₪
6,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,240,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45052971פורסם ב19/05/26