מקלט במרחק 1168 מ׳
2,090,000 ₪

דוד וולפסון

מקלט במרחק 1168 מ׳

דירה, רמז, מערב ותיק, ראשון לציון

3חדרים
קרקע
89מ״ר

חדשה בבלעדיות למכירה! פריים לוקיישן רחוב וולפסון השקט והמבוקש בשכונת רמז מערב ותיק המבוקשת!! 3 חדרים ענקית - 89 מטר!! קומת קרקע עם חלונות גדולים 3 כיווני אוויר אפשרות להסב ל4 בקלות! שקטה מאוד שופצה מהיסוד לפני 6 שנים כולל אינסטלציה חשמל וכל המסביב. חתומה לפינוי בינוי - יתקבל תוספת של 12 מטר ממד , 12 מטר מרפסת, מעלית, חניה ועוד. הנכס נמצא בקרבה למוסדות לימוד מעולים, תחבורה ציבורית, ברים ומסעדות!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
89 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,483 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,045,000 ₪
2,090,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,372 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,045,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53637535פורסם ב08/10/25