מקלט במרחק 260 מ׳
2,400,000 ₪

האחים אוסטשינסקי

מקלט במרחק 260 מ׳

דירה, ראשונים, ראשון לציון

5חדרים
קומה4/7
132מ״ר

חדש למכירה ! דירת 5 חדרים כ 123 מ"ר , יחידות הורים עם שירותים ומקלחת וחדר ארונות , חניה בטאבו ומרפסת שמש מרווחת כיווני אוויר מערב ודרום בניין בוטיק 2 דיירים בקומה ! פינוי גמיש - עסקה מעולה לא לפספס !!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
18,181 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,200,000 ₪
2,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,169 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

93550281פורסם ב17/10/25