נכס עם ממ״ד
3,490,000 ₪

הלילך

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת פולג, נתניה

5חדרים
קומה2/8
137מ״ר

למכירה דירה ברמת פולג נתניה בלב השכונה היוקרתית והשקטה רמת פולג, מחכה לכם דירת 5 חדרים בשטח של כ-130 מ"רנדירה מהממת ומושקעת עם חדר ארונות וחדר רחצה חדר רחצה נוסף חניה פרטית מרפסת שמש 2 דירות בלבד בקומה אווירה שקטה ונעימה חדרים עם פרקטים מרחק הליכה מהים וממתחם פיאנו דירה מושלמת במיקום מנצח שילוב של יוקרה, נוחות ושלווה אמיתית.

מ״ר בנוי
129 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
25,474 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43972507פורסם ב16/05/26