מקלט במרחק 326 מ׳
2,690,000 ₪2,750,000 ₪

אברהם ישראל פרשני

מקלט במרחק 326 מ׳

דירה, היובל, שרונה, רחובות

5חדרים
קומה3/6
98מ״ר

נכס מספר: 36663, חדש חדש למכירה !! בשכונת היובל דירת 5 חדרים מיוחדת עם ממ"ד .3 מרפסות שמש (אחת מהסלון ושתים מהחדרים ) בבנין 2 מעליות ולדירה מחסן. דירה משופצת לחלוטין (לפני כשנתיים ) קרובה לפארק ,מרכז מסחרי ,מוסדות חינוך חילוני ודתי ובתי כנסת. יציאה מהירה לכביש 40. הכניסה לדירה מיידית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
27,448 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,345,000 ₪
2,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,914 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,345,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81664803פורסם ב17/02/26