נכס עם ממ״ד
3,750,000 ₪

דרך התקווה

נכס עם ממ״ד

דירה, מתחם מרכזי, גני תקווה

5חדרים
קומה2/20
135מ״ר

חייבת להימכר למכירה דירת 5 חדרים במחיר של 4 בניין מפואר וחדיש גדולה ומרווחת קרובה לבתי ספר וגנים ולמרכז קניות צים. פארק לילדים מתחת לבית 2 חניות מחסן מרפסת שמש 14 מ"ר מחיר מציאה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
121 מ״ר
קומות בבניין
20
חניות
2
מחיר למ"ר
27,777 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,875,000 ₪
3,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,638 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84546567פורסם ב28/03/26