נכס עם ממ״ד
2,780,000 ₪

אהבת אדם 91

נכס עם ממ״ד

דירה, שרונה, כפר יונה

5חדרים
קומה3/7
138מ״ר

דירת 5 חדרים מדהימה בפרויקט רם אדרת(ללא תיווך) עם יתרון מובטח של פרטיות מוחלטת משום שאין קיר משותף עם אף שכן ורק 2 דירות בקומה. 138 מ"ר, מטבח בעיצוב אישי של אביבי, 3 כיווני אוויר (צפון, דרום, מזרח) וחלונות ענקיים עם שליטה מהנייד. יש 2 חניות תת קרקעיות, 2 מחסנים (אחד בקומת הדירה!) ומתחם דיירים מושלם לילדים עם ג'ימבורי ומועדון דיירים. פינוי בקיץ 2026, בואו לראות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
138 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
2
מחיר למ"ר
20,144 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,390,000 ₪
2,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,145 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,390,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43943244פורסם ב15/05/25