נכס עם ממ״ד
2,870,000 ₪

ספיר

נכס עם ממ״ד

דירה, צמרות המושבה, באר יעקב

4חדרים
קומה8/14
107מ״ר

בצמרות המבוקשת דירה מקסימה, מרווחת מאוד, סלון ענק, מטבח משודרג, סורגים ורשתות, הגבהה במרפסת, דרום-מערב-מיזוג מרכזי, מזגן נפרד בכל חדר. צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים ותיאום סיור במקום!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
26,822 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,435,000 ₪
2,870,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,377 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,435,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88919784פורסם ב04/01/26