נכס עם ממ״ד
2,850,000 ₪

אהרון אייזנברג

נכס עם ממ״ד

דירה, א' / צפון מזרח העיר, רחובות

3חדרים
קומה1/8
93מ״ר

דירת 3 חד' כ82 מ''ר + כ12 מ''ר מרפסת עם נוף פתוח, מאוד מרווחת בבניין בוטיק של היזם אסף נחשוני כוללת 2 חניות נפרדות ומחסן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
82 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
30,645 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,425,000 ₪
2,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,325 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

93298753פורסם ב05/01/26