מקלט בניין
2,390,000 ₪

היקינטון 7

מקלט בניין

דירה, קרית ראשון, ראשון לציון

4.5חדרים
קומה7/8
110מ״ר

למכירה מפרטי !! דירת 4 חדרים שהוסבה לאחר שיפוץ ל- 4.5 חדרים. סלון מרווח עם חדרי שינה גדולים. 95 מ"ר בטאבו + 16 מ"ר מרפסת מקורה. קומה 7 מתוך 8. רק 2 דירות בקומה. סורגים בכל חדרי השינה ורשתות בכל החלונות. מזגן מיני מרכזי + מאווררי תקרה בחדרים. 2 חדרי שרותים. בנין משופץ. מקלט תיקני גדול בלובי של הבניין. סופרמרקט, בתי ספר ומוסדות ציבור במרחק הליכה, ללא חציית כבישים. גישה נוחה לצירי תחבורה מרכזיים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
21,727 ₪
תאריך כניסה
16/07/26

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,195,000 ₪
2,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,143 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,195,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57507448פורסם ב29/03/26