מקלט במרחק 380 מ׳
2,590,000 ₪

יואל סלומון 5

מקלט במרחק 380 מ׳

דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה

4חדרים
קומה2/3
90מ״ר

למכירה בבלעדיות ברחוב יואל סלומון 5, צפון נתניה. דירה גדולה 4 חדרים, 90 מ"ר מושכרת לדיירים טובים קומה 2/3 ללא מעלית. פרויקט פינוי-בינוי מתקדם של חברת קנדה ישראל. מחיר שיווק: 2,590,000 ש"ח הודיה כורמיאן - 053-919-9929

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
28,777 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,295,000 ₪
2,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,657 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81809517פורסם ב30/03/26