מקלט בניין
2,650,000 ₪

שמואל שרירא 12

מקלט בניין

דירה, רביבים, גני ראשון, ראשון לציון

4.5חדרים
קומה1/6
90מ״ר

דירה 4.5 חדרים גדולה מוארת ונעימה בניין בתמ"א 38 מיועדת להוספת ממ"ד חדש מרפסת ומעלית 2 שירותים מקלחת בוידם לאסחון מיקום מצוין ליד גן בעברית ליד גני ילדים ובתי ספר כרגע קיימת מחיצה זמנית של קיר גבס בין הסלון למרפסת והממד הדירה עצמה דורשת שיפוץ אבל זו הזדמנות לעיצוב והתאמה אישית לפי הטעם שלכם. פינוי עד שנה ממןעד החתימה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
29,444 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,325,000 ₪
2,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,811 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64047286פורסם ב18/05/26