נכס עם ממ״ד
2,490,000 ₪

הציפורים

נכס עם ממ״ד

דירה, מודיעין מכבים רעות

3חדרים
קומה1/3
91מ״ר

בהזדמנות! בשכונת הציפורים המבוקשת ביותר במודיעין דירת 3 חד' מטופחת ומרווחת במיקום מרכזי ונוח, 3 כיווני אוויר, פרטיות מוחלטת, בקרבה לוואדי ענבה וסביבת פארקים ירוקים, מרפסת, נגישות מלאה, חניה פרטית ומחסן גדול. נכס מספר 3606 משווק בבלעדיות משרדנו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
27,362 ₪
תאריך כניסה
15/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,245,000 ₪
2,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,400 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,245,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44564553פורסם ב06/05/25