נכס עם ממ״ד
4,050,000 ₪

עזר וייצמן 2

נכס עם ממ״ד

דירה, מתחם 1200, הוד השרון

5חדרים
קומה4/18
133מ״ר

דירת 5 חד' 133 מ"ר + מרפסת פונה למערב מזרח ודרום. חלל אירוח מרווח, חדרים מוארים וגדולים מטבח גדול עם מלא אחסון פינת אוכל ענקית 2 חניות צמודות ומחסן מיקום מושלם! בשכונה הכי קהילתית בהוד השרון קרוב להכל, מרחק הליכה למוסדות לימוד מהטובים בעיר! תחבורה ציבורית נוחה, יציאות מהירות מהעיר! תחנת רכבת במרחק הליכה, כיכר המושבה ועוד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
133 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
2
מחיר למ"ר
30,451 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,025,000 ₪
4,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,410 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42668980פורסם ב08/12/25