נכס עם ממ״ד
2,760,000 ₪

ספיר

נכס עם ממ״ד

דירה, צמרות המושבה, באר יעקב

4חדרים
קומה7/14
130מ״ר

חדש למכירה דירת 4 חדרים מרווחת 115 מר רחוב ספיר הרחוב המבוקש ביותר שכונת צמרות, באר יעקב קומה 7 מתוך 14 מרפסת שמש 14 מר עם נוף פתוח מחסן 6 מר חניה ממד כניסה תוך כ10 חודשים גמיש דירה אידיאלית למשפחות שמחפשות מיקום מנצח מרחב ונוחות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
21,230 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,380,000 ₪
2,760,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,094 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,380,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54434788פורסם ב15/02/26