נכס עם ממ״ד
2,220,000 ₪2,290,000 ₪

צורן

נכס עם ממ״ד

דירה, קדימה צורן

3.5חדרים
קומה2/2
90מ״ר

למכירה בבלעדיות הזדמנות שלא רואים כל יום בצורן הוותיקה! זו בדיוק הדירה בשבילכם דירת 3.5 חדרים בבניין בוטיק (9 דיירים בלבד) קומה שנייה ואחרונה שקט ופרטיות מרפסת שמש כ-20 מ"ר חניה + מעלית 2 חדרי שינה (כולל ממ"ד המשמש כחדר ארונות) חדר רחצה עם אמבטיה מיקום מעולה ליד המרכז המסחרי לב צורן מחיר: 2,290,000 ש"ח מושכרת ב-6,500 ש"ח שוכר מצוין שישמח להישאר (מעולה גם למשקיעים!)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
24,666 ₪
תאריך כניסה
22/07/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,110,000 ₪
2,220,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,706 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,110,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62525079פורסם ב23/03/26