נכס עם ממ״ד
2,900,000 ₪

גרינשפן

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה הדרים, ראשון לציון

5חדרים
קומה1/9
153מ״ר

בבלעדיות דירת 5 חד ברחוב גרינשפן, נווה הדרים בראשון לציון קומה 1 מתוך 9 מרפסת של 9 מטר פונה לרחוב הקוקיה מרפסת נוספת של 9 מטר מחדר ההורים פונה לגרינשפן בנוי 130 מטר לא כולל מרפסות יחידת הורים עם חדר ארונות שהוא הממ"ד חניה אחת בטאבו 2 מעליות הבניין עבר שיפוץ חזית ולובי הדירה משופצת כולל מטבח, חדרי אמבטיה, ריצוף פינוי: עד 8 חודשים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
18,954 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71093568פורסם ב11/08/25